Novinky

Vyhlášení Nejlepší spolupráce roku 2017 proběhne 30.5.2017 v Praze

Jménem Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a Americké obchodní komory v ČR (AmCham) ve spolupráci s Technologickou Agenturou ČR (TAČR) Vás zveme na slavnostní vyhlášení ocenění šestého ročníku Nejlepší spolupráce roku 2017 a následnou panelovou diskusi na téma komercionalizace české vědy. Akce se uskuteční dne 30. května 2017 od 18:30 v Erste Premier Centre (Rytířská 29, Praha 1).

Cílem této unikátní soutěže, konající se pod záštitou místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové a ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka je především ocenit úspěšné projekty realizované ve spolupráci výzkumných institucí a firemní sféry a marketingově propagovat dosažené výsledky českých vědecko-výzkumných kapacit v ČR a zahraničí. Partnery jsou Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Česká spořitelna.

Vaši účast prosím potvrďte do čtvrtka 25. května na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na čísle +420 224 911 751.

Akce proběhne v českém jazyce.

--------------------------------------------------------


On behalf of the Association for Foreign Investment and American Chamber of Commerce in the Czech Republic in cooperation with Technology Agency of the Czech Republic we cordially invite you to the sixth annual Best Cooperation of the Year awards with subsequent panel discussion on commercialization of the Czech science. The event is going to take place on May 30 at 6:30 p.m. in Erste Premier Centre (Rytířská 29, Praha 1).

The main goal of the event, which is being held under auspices of Deputy Prime Minister for Science and Research Pavel Bělobrádek, Minister of Education Kateřina Valachová, Minister of Industry and Trade Jiří Havlíček is to recognize and award best examples of successful projects of cooperation between research and application spheres, and promote the achievements of Czech research capacities in the Czech Republic and abroad. The partners of the event are CzechInvest Agency and

RSVP until Thursday April 25 by email at Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , or via telephone + 420 224 911 751.

The event will be held in Czech language.